Inga_Linder-Kopiecka

Zajmuję się grafiką komputerową wektorową i rastrową, oraz klasycznym malarstwem.

Liczy się dla mnie kreatywność i profesjonalne podejście do projektów.

Grafiką zawodowo zajmuję się od ukończenia studiów informatycznych ze specjalizacją „komputerowe wspomaganie grafiki”.

Zdobytą wiedzę techniczną rozszerzyłam następnie o studia socjologiczne, które doskonale uzupełniły umiejętności graficzne o wiedzę z zakresu marketingu, reklamy i obszarów społecznych.

Połączenie tych dwóch kręgów moich zainteresowań pozwala mi lepiej rozumieć projekty, trafnie określać cele i projektować pod kątem odbiorcy.

 

 

Mam szczęście – to co robię jest moją pasją i trudno powiedzieć gdzie kończy się moja praca a zaczyna hobby.

Specjalizuję się w logotypach i identyfikacji wizualnej oraz w materiałach do druku i na strony internetowe.

Najbardziej lubię odręcznie tworzyć grafikę wektorową – ilustracje, tła, plakaty, okładki i wszelkie inne tego typu projekty.

Od kilku lat współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu mogę zaoferować szeroki zakres działań obejmujący również wizualizacje, modele 3d, postprodukcję, animacje i materiały wideo oraz materiały marketingowe.

 

Wykształcenie:

Trzy kierunki, które ukończyłam, dały mi wiedzę, którą wykorzystuję na co dzień w mojej pracy.

informatyka, studia inżynierskie w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk; specjalizacja: komputerowe wspomaganie grafiki;
socjologia, studia magisterskie na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego;
zarządzanie projektami, studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych;
certyfikat PRINCE2® Foundation (od 2011)

 

Kursy:

inga_plenerUczęszczałam również na:

kursy malarstwa, rysunku i grafiki w Pracowni Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie,
kurs malowania na jedwabiu w Bielańskim Ośrodku Kultury,
kurs tworzenia biżuterii w Centrum Promocji Kultury,
kurs akwareli w Magazynie Sztuk.

Miałam przyjemność uczestniczyć w plenerach malarskich organizowanych przez Pracownię Działań Muzealnych Zamku Królewskiego, Bemowskie Centrum Kultury ArtBem oraz Centrum Promocji Kultury.

Brałam udział w wystawach malarstwa i grafiki organizowanych przez Studio Plastyczne Ścieżka, Bemowskie Centrum Kultury ArtBem, Centrum Promocji Kultury i Nieformalnej Grupy Światłocień, której jestem członkiem.

Od wielu lat działam też w III sektorze – jako wolontariusz, a przez kilka lat również jako lider organizacji pozarządowej. W związku z pełnionymi funkcjami brałam udział w wielu szkoleniach, między innymi z zarządzania kapitałem ludzkim, budowania relacji z otoczeniem i PR. Dzięki pracy w organizacji pozarządowej zdobyłam duże praktyczne doświadczenie w tych dziedzinach.

 

Współpracownicy:

Daniel Mikulik

Grafik specjalizujący się w wizualizacjach, modelowaniu 3d, mapowaniu, teksturowaniu i animacji, a także postprodukcji filmowej i telewizyjnej. Absolwent Wydziału Informatyki WIT (specjalizacja: komputerowe wspomaganie grafiki), zajmuje się tworzeniem oprawy graficznej do głównego wydania Faktów TVN.

Biegle posługuje się programami do 3d (Blender, 3ds max, Viz Artist, Zbrush) a tekże postprodukcji filmowej i telewizyjnej (Adobe After Effects).

Portfolio: danielmikulik.com