chmurka magnes na klucze Flying Tiger

Przydasie marcowe

wpis w: Do domu, Porady | 0

Otwieram nowy cykl wpisów 🙂

Mam nadzieję: ciekawy i przydatny!

Co jakiś czas chciałabym Wam pokazać kilka rzeczy, z których jestem zadowolona. Znalazłam, upolowałam, zrobiłam – wszystko to co na prawdę uznaję za fajne i przydatne. Gadżety do domu, na prezent, różne fajne dodatki, których używam i z których jestem zadowolona.

Dziś trzy rzeczy do domu.

Pierwszej używam już od dłuższego czasu, bo dostałam kilka lat temu, kiedy jeszcze w Polsce nie można ich było dostać. To są uchwyty na ścierczki / ręczniki, właściwie na wszystko co można w nie wcisnąć. Sprawdzają się znakomicie zwłaszcza w kuchni. I po wielu latach używania mogę je szczerze polecić. Można je przylepić w dowolnym miejscu, na meblach, na ścianie, gdziekolwiek. Mój jest na lodówce. Trzyma się twardo.

 

Uchwyt na ściereczkę
Uchwyt na ściereczkę

 

Bardzo ucieszyłam się kiedy zobaczyłam je w naszych sklepach. Na pewno można je kupić w sklepie Duka, są w 4 kolorach i w cenie poniżej 20 zł.

 

Drugą wartą polecenia ciekawostką, którą znalazłam ostatnio jest „zestaw konesera piwa„.

Krajowa produkcja 😉 – z mojej ulubionej huty Krosno. W zestawie znajdują się dwa kieliszki na nóżce, dwa pokale do ciemnych piw i dwie wysokie szklanki. Ktoś miał świetny pomysł, żeby w jednym zestawie można było kupić trzy typy naraz!

 

Krosno zestaw kieliszków konesera do piwa
Krosno zestaw kieliszków konesera piwa

 

Można myć w zmywarce. Cena takiego zestawy to ok. 40-45 zł w zależności od sklepu. Można zamówić przez internet, można też kupić w różnych sklepach stacjonarnych w działach gospodarstwa domowego itp. w całej Polsce.

 

Mój ostatni nabytek na zakończenie kolekcji: chmurka magnetyczna na klucze z Flying Tiger. Działa świetnie – podczepiłam do niej ciężką podkowę i też utrzymała! Tak, jak uchwyty na ściereczki, ma z tyłu taśmę do przylepienia, można więc ją umieścić niemal wszędzie i bez wiercenia. Nie jest duża, co ma swoje zalety, ale jeśli macie więcej kluczy to polecam kupienie kilku i zrobienie własnego nieba 😉

 

chmurka magnes na klucze Flying Tiger
chmurka magnes na klucze Flying Tiger

 

Nie bójcie się, nie musi być różowa! Są też białe i niebieskie.

W sklepie Flying Tiger kupiłam wczoraj za 6 zł, ale jeśli nie macie tego sklepu w swojej okolicy to widywałam je też w Empiku i w sklepach z gadżetami i zabawkami online – niestety droższe, ale bez tragedii, coś koło 20-30 zł za sztukę.

 

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tych podpowiedzi przydatnych i niedrogich gadżetów.

Kolejne już wkrótce 🙂